Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Lift Dünyası Oto Lift WhatsApp İletişim Hattı

Hakkımızda

Yeni bir iş yerimi açmaya karar verdiniz? Yoksa iş yerinizi mi yenilemeyi düşünüyorsunuz? Ya da daha teknolojik ürünlere mi ihtiyacınız var?  Yada yada yada... Bu düşüncelerde iseniz tamda aradığınız doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz. Hoş geldiniz.

 

Çiniciler Makina olarak 1975'ten beri makina dünyasının içinde olan firmamız her zaman kaliteyi güvenle birleştirmenin peşinde olmuştur. Türkiye'nin pek çok noktasına yaptığımız araç kaldırma lifti satışları ve kurduğumuz iş ortaklıkları ile oto lift, araç lift, motorsiklet lifti, makaslı lift gibi arama alanlarlarında sektörün yön veren firmalarından olmanın gururunu yaşamaktayız.

 

Makina, İnşaat ve Otomotiv sektöründe temsilcisi olduğumuz araç lifti ürünlerinin satış öncesi bilgilendirme, satış sonrası destek, arıza onarımı, servis hizmetleri ile her zaman arkasında durmakta ve sizlerin her hangi bir konuda mağdur olmaması için yoğun çaba sarfetmekteyiz.

 

Sizlerden aldığımız geri bildirimler sayesinde kendimizi geliştirmek ve yine tekrar size daha iyi hizmet olarak döndürmek için yoğun çaba içerisindeyiz. Sorumluluk bilince ile minimum kesintili hizmet hedefindeyiz. Kazandığımız sizlerin güveni ile bağlılığınızı sürekli kılmanın, ticari birlikteliğimiz uzun yıllar devam ettirmenin peşindeyiz.

 

Lift Dünyası olarak 20 yılı aşkın bir zamandan beri lift sektörüne; Oto lift, rot lift, ağır vasıta lift, makaslı lift ve motosiklet lifti bazında hizmet vermekteyiz. Sektörün ihtiyaçlarını çok iyi analiz ettiğimiz için en yeni trendler ve teknolojik donanıma sahip; Oto lift, rot lift, ağır vasıta lift, makaslı lift ve motosiklet liftlerini ürün gamımızda bulundurarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Bu konuda hizmet kalitemizden ödün vermeyerek sektörün ihtiyacı olan yüksek kalitede iki kolonlu oto lift, dört kolonlu oto lift, Oto lift, rot lift, ağır vasıta lift, makaslı lift ve motosiklet liftleri en uygun fiyatlarla oto tamircisi ustalarımızın hizmetine sunmaktan gurur duymaktayız. Firmamızdan satın aldığınız ürünlerimiz olan; iki kolonlu oto lift, dört kolonlu oto lift, Oto lift, rot lift, ağır vasıta lift, makaslı lift ve motosiklet liftlerinin kurulumlarını da alanında uzman ekibimiz tarafından iş yerlerinize gelip bizzat firmamızın yetkili ekibi tarafından kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Gerekli denemeler ve testler de firmamız tarafından yapıldıktan sonra siz değerli işyeri sahiplerine ve çalışanlarınıza da kullanımı ve kullanım aşamasında dikkat edilmesi gereken kurallar da anlatıldıktan sonra teslimatımızı tamamlamış oluyoruz. Sattığımız ürünlerimiz olan iki kolonlu oto lift, dört kolonlu oto lift, Oto lift, rot lift, ağır vasıta lift, makaslı lift ve motosiklet liftlerimizin her zaman arkasında durmaktayız. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Mutlu müşteri her zaman önceliğimizdir. Şimdi siz karar veren hangi ürünümüz veya ürünlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet verelim? Buyurun hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla.  Lift Deposu